Stawianie sobie celów jest podstawową umiejętności przydatną w zakładach bukmacherskich. Wbrew pozorom jednak cele powinny nie jak najwyższe, a jak najbardziej realistyczne. W przeciwnym razie zamiast pomóc, silnie zaszkodzą.

STAWKOWANIE ZAKŁADÓW BUKMACHERSKICH

Stawkowanie zakładów, stawkowanie modulowane, „płaska stawka”, to metoda uwielbiana przez graczy z większym doświadczeniem. Dzięki niej można odpowiednio dywersyfikować kapitał inwestycyjny i ograniczać ryzyko zakładów, których wyniku nie jest się tak pewnym. Na czym polega stawkowanie zakładów?

SAMOWYKLUCZENIE W ZAKŁADACH BUKMACHERSKICH

Nałóg hazardowy może dotknąć każdego gracza, dlatego należy zachować środki ostrożności. Co jednak zrobić, jeśli, niestety, przekroczyło się już granicę? Jednym ze sposobów jest dokonanie samowykluczenia. Na czym to polega? Czy warto zdecydować się na tak radykalny krok?

HISTORIA TYPÓW – PROWADZENIE STATYSTYK

Prowadzenie historii zagrań umożliwia ich analizowanie i wyciąganie wniosków na przyszłość. Historia typów to nieodłączny element działania każdego profesjonalnego typera. Trudno myśleć o długoterminowym zysku, jeżeli nie posiada się dziennika zagrań. Sprawdź, dlaczego warto prowadzić historię typowania i co należy w niej uwzględniać!

5 NAJCZĘŚCIEJ POPEŁNIANYCH BŁĘDÓW W OBSTAWIANIU MECZÓW

W zakładach bukmacherskich nie można być idealnym graczem, gdyż bardzo wiele zależy od czynnika losowego. Z drugiej strony aż dziwne jest, że przez tyle lat wciąż te same błędy znajdują się na podium w zakresie powszechności ich występowania. O jakich pomyłkach mowa? Sprawdzamy!

EFEKT GORĄCEJ RĘKI I PEWNOŚCI WSTECZNEJ W ZAKŁADACH BUKMACHERSKICH

Efekty psychologiczne dotykają każdego typera czy się tego chce, czy nie. Stanowią jedną z poważniejszych przyczyn porażek w zakładach bukmacherskich. To, co można zrobić, to maksymalnie je poznać, aby być świadomym ich działania. W tym miejscu przedstawiamy jedne z dwóch bardzie popularnych fenomenów – efekt gorącej ręki i pewności wstecznej!